Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

76-200 Słupsk, ul. Poniatowskiego 4A

  • Dolina Łeby
    Dolina Łeby
  • Dolina rzeki Chociny
    Dolina rzeki Chociny
  • Jezioro Wielkie Brodno
    Jezioro Wielkie Brodno
  • Lasy sopockie
    Lasy sopockie
  • Leśne oczko
    Leśne oczko
  • Niszczycielska działalność wiatru
    Niszczycielska działalność wiatru
  • Rezerwat Kacze Łęgi
    Rezerwat Kacze Łęgi
  • Rozlewisko rzeki Zbrzycy
    Rozlewisko rzeki Zbrzycy
    separator

    Nad Jez. Milachowo.

  • Staniszewskie Zdroje
    Staniszewskie Zdroje
  • Ujście rzeki Brdy do Jez. Charzykowskiego
    Ujście rzeki Brdy do Jez. Charzykowskiego
    separator

    W głębi Jez. Długie i Jez. Karsińskie.

  • Zatoka nad Zalewem Wiślanym
    Zatoka nad Zalewem Wiślanym
  • Źródło Marii zimą
    Źródło Marii zimą
Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

Plany Ochrony
Edukacja dla Przyrody
WFOŚiGW Sprawozdania
Pomorscy
Dobra praktyka ogrodnika - przyrodnika
MODRASZEK TELEJUS MOTYL ŁĄK PODMOKŁYCH
MODRASZEK TELEJUS
MOTYL ŁĄK PODMOKŁYCH
KOMIKS
Pomorski Zwrotnik Raka
Uwaga ASF
Mapy

Dyrektor Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych
Bożena Sikora - b.sikora@pomorskieparki.pl

Zastępca Dyrektora Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych
Barbara Utracka - Minko - b.utracka@pomorskieparki.pl

Główna Księgowa
Halina Justka - h.justka@pomorskieparki.pl

Sekretariat
Beata Mączka - b.maczka@pomorskieparki.pl

Starsza księgowa
Karolina Bartosiak - k.bartosiak@pomorskieparki.pl

Starszy specjalista ds. zamówień publicznych
Grażyna Romanowska - g.romanowska@pomorskieparki.pl

Specjalista
Aleksandra Wojtczyk - a.wojtczyk@pomorskieparki.pl

Starsza księgowa
Renata Paluch - r.paluch@pomorskieparki.pl

 

Starszy informatyk
Marcin Fąfara - m.fafara@pomorskieparki.pl

Starszy referent ds. administracyjno-organizacyjnych
Joanna Rabenda - j.rabenda@pomorskieparki.pl

Specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych
Paweł Jakubowski - p.jakubowski@pomorskieparki.pl

Specjalista ds. ochrony przyrody
Krzysztof Buda - k.buda@pomorskieparki.pl